Kniha návštev

Seriózne a čestné peer-to-peer pôžičky

Dátum: 16.04.2024 | Vložil: Moiret

Dobrý deň
Potrebujete pôžičku na splatenie dlhov, zaplatenie účtov alebo začatie dobrého podnikania? Potrebujete efektívneho partnera na riešenie vašich finančných problémov? Ponúkame pôžičky vo výške 2 000 a 800 000 eur na obdobie 01 až 30 rokov, v závislosti od požadovanej výšky, osobné pôžičky s úrokovou sadzbou 2%.

E-mail: celinemoirett@gmail.com

E-mail: celinemoirett@gmail.com

• Prečítajte si a schválila Komora veriteľov Európskej únie (CPUE)

celinemoirett@gmail.com

služby

Dátum: 26.01.2022 | Vložil: Evia

Mali sme sme u vás x posedení, cca od 10 do 40 ľudí. Keď sa niekto pýtal, kde by sa dobre najedol a posedel v príjemnom prostredí, tak jasné, že Majer.
Ale! Volám 15 x ! Nikto mi to neberie.
Dobre. Veď chcem len "blbú" pizzu.Ale jasne,že nie iba jednu....
To nebolo iba jeden krát,čo to takto fungovalo - nefungovalo...
Nikto sa mi spätne neozval! Keď nestíhate, že máte nejakú akciu,tak neponúkajte takéto služby! Alebo si to zabezpečte tak, aby ste stíhali. Stačí nahrať do tlf. slušný oznam. Prepáčte, dnes neposkytujeme rozvoz, lebo....Aby človek stále nevolal ako blbec! A na koniec je aj tak hladný!!!!

dobré jedlo

Dátum: 30.08.2016 | Vložil: kulinári

odporúčam,skvelý prístup,pizza riadne naplnená,jedlo super,len by to chcelo mať skôr otvorené,aby si mohli ludia objednať jedlo aj k obedu !!!!!!!!

Recenzia

Dátum: 26.02.2016 | Vložil: Jana Račkayova

Prvy krat sa mi stalo,ze pizza bola bez akychkolvek vyhrad,pikantna bola ozaj pikantnou,super rychly dovoz,mily pristup a vzhladom na väčšie mnozstvo pizze bezchybne vybavena objednavka.Vrelo odporucam.

arogancia

Dátum: 20.02.2016 | Vložil: turista 1

zazili sme prave uzasne privitanie v restauracii o 13:25 neprijemnym hlasom,ze restauraciu otvaraju az od 13stej,ked sme upozornili,ze je po 13stej,tak nam panko zavrel dvere pred nosom a spoza dveri sa ozvalo "tak si sadnite". Evidentne pristup "nas zakaznik nas pan."

Re:arogancia

Dátum: 20.02.2016 | Vložil: turista 1

podotykam,ze sa jednalo o starsieho pana,pravdepodobne toho isteho co roznasal pizzu v prispevku nizsie.myslim,ze neprichadzate len o jedneho klienta

oštiepok

Dátum: 02.01.2016 | Vložil: Ocelot

Najlepší vyprážaný oštiepok pod slnkom!!! :)

svadba

Dátum: 19.08.2015 | Vložil: Eliška

My sme u vás mali svadbu...krásna výzdoba,výborné jedlo a veľmi ochotná a šikovná obsluha, neskutočná atmosféra......no proste všetko dokonalé.
Vrelo odporúčam každému. Hostia si to u Vás tiež chválili takže sme nadmieru spokojní....ďakujeme veĺmi pekne,že ste náš veľký deň spravili tým najkrajším aj vy...bolo super

Pochvala

Dátum: 20.06.2015 | Vložil: Jozef

Jazdievam okolo vas autom a aj na motorke. Prvy krat som si povedal, zastavim sa na veceru. Dal som si bravcovy cernohor. Musim uznat, lepsi som nikde nejedol. Prijemne porostredie, prijemna obsluha a velmi chutne jedlo. Dakujem a nabuduce sa urcite zastavim!

Jeden zákazník ?!

Dátum: 11.04.2015 | Vložil: Mária

Boli sme dlhoroční Vaši zákazníci: objednávali sme si pravidelne jedlá aj pizze domov do Hrádku - odporúčali sme Vás našim známym. Dnes som bola veľmi sklamaná z prístupu Vášho kolegu (starší pán) čo roznáša pizzu: ani dobrý deň, len na mňa spustil kde sme, že okolo nášho domu chodí už 20 minút a vytrubuje, manžel aj ja sme boli doma, ja som sa bola každú chvíľu pozerať či ste už neprišli, keby vytruboval tak to určite počujeme, zároveň ste mi mohli predsa zavolať na mobil. Kolega mi povedal, že u nás bol posledný krát ! Prekvapuje ma, že nestojíte o každého jedného klienta, dúfam len, že sa to raz neotočí proti Vám. Každý deň pracujem s ľudmi a verte že málokedy ma vie niečo takto negatívne ovyplivniť ale ten prístup bol otrasný. Viem, že pre Vás to nič neznamená ale stratili ste JEDNÉHO klienta.
PS: druhý mladý kolega čo k nám chodil s pizzou bol vždy usmiaty, príjemný, vždy sme prehodili pár slov - opak toho čo sme zažili dnes.

Záznamy: 1 - 10 zo 16
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok